Reklam

reklam ver

Her bütçeye göre belirlemiş olduğumuz reklam seçenekleri ile Türkiye’nin en büyük Metin2 blog sitesine reklam verebilir, Web Sitenizin ya da PVP Serverınızın gelişmesini, ziyaretçi sayınızın artmasını dolayısıyla kazancınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Metin2Rehberi ?

Hepimizin bildiği diğer büyük sitelere göre daha avantajlı fiyatlar ve yüksek görüntülenme sayısı için www.Metin2Rehberi.com ‘u tercih edebilirsiniz.

  • Günlük en az 1000 kullanıcı sitemize giriş yapmaktadır.
  • Header ve Yazı Altı & Üstü reklamlarınız haftalık en az 7000 görüntülenme ve Sidebar reklamınız ise en az 5000 görüntülenme alıcaktır. Sidebar reklamları mobil gösterimlerde sitenin en altında bulunmaktadır.
  • Sitemizin hiti her geçen gün artmaktadır. Reklam süresi sonunda sitemizde reklamınızın +7000 görüntülenmesi hediyemizdir. Fakat eğer bir şekilde, süre sonunda hitimiz 7000in altında kalmışsa, bu durum reklamınız yayınlanmaya devam edilerek karşılanacaktır.
  • Hitimizin tamamı Google üzerinden organik olarak gelmektedir. Dilediğiniz taktirde Google Search Console ve Google Analytics analizleri sizinle paylaşılacaktır.

Reklam Seçenekleri

Reklamlarımız tanıtım yazısı hariç haftalık olarak yayınlanmaktadır.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazılarınız 300 kelime aralığında, 2 link çıkışlı, 1 tane öne çıkarılan görsel ve 1 tane yazı içi görsel ile özgün olarak hazırlanmalıdır. (En az 12 ay sitede yayınlanacaktır.)

Header & Anasayfa Footer Üstü (728 x 90)

Header reklamı logonun yanında olmaktadır ve bir tane alınacaktır. Bu reklam seçeneğinde anasayfada footer üstünde 728×90 boyutunda reklam alanı hediyedir.

Yazı Üstü & Yazı Altı (728 x 90)

Yazının içinde üst ve alt olmak üzere iki farklı bölümde yayınlanmaktadır. 728×90 boyutunda ve reklam sayısı 1 tanedir.

Sidebar (300 x 400)

1 tane 300×400 boyutunda sidebar reklamı yayınlanmaktadır. Sidebar reklamı anasayfada ve yazılarda görüntülenmektedir.

İletişim

Reklam için bizimle facebook, skype veya e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.