Biyologun Araştırma Görevi(Ork Dişi) Nasıl Yapılır?

metin2 ork dişi görevi - biyolog görevleri
lisamt2

Biyoloğun Araştırma Görevi 1 – (Ork dişi görevi) nedir?

Biyolog görevleri, Biyolog Chaegirab’ın verdiği ve başarıya ulaştığımızda karakterimize kalıcı güçlendirmeler eklenen görevlerdir. Bu yüzden metin2 rehberi olarak biyolog görevlerinizi tam olarak yapmanızı ve günü gününe takip etmenizi tavsiye ediyoruz. İlk görevde ise Biyolog Chaegirab bizlerden Ork Dişi istiyor. Günlük 1 defa teslim edebildiğimiz görevde yeri geliyor üst üste onlarca kere “Bu düş çürük…” diyerek bizi kovuyor Biyologumuz. Toplamdaysa 10 tane dişi teslim etmemiz gerekiyor. Yani bu dişlerin kabul edilmesi gerekiyor.

Ork Dişi nereden düşer, nasıl bulabilirim?

Ork dişi, Vadideki orta bölgelerdeki orklardan düşer. Cesaret pelerini ve hırsızın metin2 ork dişieldiveni ile toplu şekilde kestiğinizde düşme şansı oldukça yüksek. Yine de siz düşürmeyle uğraşmak istemezseniz satın alarak da bu görevi yapabilirsiniz.

Ork Dişi Görevi nasıl yapılır?

lisamt2

Biyolog Chaegirab’a giderek Biyolog Görevleri 1’i almanız gerekiyor.
Vadi’de Ork slotlarından ya da pazarlardan “Ork Dişi”ni bul. (Ork dişi+ değil!)
Günde bir tane teslim etme hakkın var.
10 tane Ork Dişini düzgün olarak teslim ettiğinde senden Jinunggy’nin Ruh Taşını bulmanı isteyecek. Elit Ork, Elit Ork Gözcüsü ve Elit Ork Savaşçısı keserek Jinunggy’nin Ruhtaşını bulup biyologa teslim edeceksin.
Görevi teslim ettiğinde, Baek-Go’dan karışımını alıp karakterine güç katabilirsin.

Ork Dişi Görevinin ödülleri nelerdir?

İçinde harika ödüller bulunan “Kırmızı Abanoz Sandık” ve karakterine kalıcı olarak ilave edilen “+10 Hareket Hızı”. Hareket hızının geçerli olması için görevi teslim ettikten sonra karakter atman gerekiyor.metin2 siyah ork görevi

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2