Metin2 Kırık Porselen Nereden Düşer? Nasıl Düşürülür?

lisamt2

Hepimizin aşina olduğu + basma yani eşya yükseltme itemleriden bir tanesi de Kırık Porselen itemidir. Metin2 oyununda itemler yükseltilirken belirli bir seviyeden sonra + basma itemi isteyebilmektedir. Bu yazımızda sizlere en değerli + basma itemlerinden biri olan Kırık Porselen eşyasının nereden düştüğünü, hangi yaratıklardan düştüğünü ve hangi itemlere + basarken kullanacağımızı anlatacağız.

Kırık Porselen Nedir?

Orta seviyelerde nispeten kolay düşen, popüler bir + basma itemidir. Geniş Kılıç gibi bir çok itemin yükseltmesinde kullanılır.

Kırık Porselen Nereden Düşer?

lisamt2

Metin2’de bütün bayrakların 2. Köylerinden Kırık Porselen düşürebiliriz. 2. köyler mavi, kırmızı ve sarı bayraklar için sırasıyla Bakra, Bokjung ve Jayang’dır.

Hangi Yaratıklardan Düşer?

Kırık porselen düşürmek için ihtiyacımız olan slot Yabani Piyade’dir.

Ayrıca hangi itemlerin yükseltilmesinde bu itemin kullanıldığını merak edenler aşağıdaki listeyi inceleyebilirler;

  1. Kılıç
  2. Uzun Kılıç
  3. Hilal Kılıç
  4. Bambu Kılıcı
  5. Geniş Kılıç
  6. Yay
  7. Uzun Yay
  8. Karma Yay
  9. Harp Yayı
  10. At Sırtı Yay
Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2