Metin2 Hasta Muhafız Görevi Nasıl Yapılır ?

metin2hastamuhafizgorevi
lisamt2

Merhaba değerli Metin2 Rehberi takipçileri. Bugün size 22 level hasta muhafız görevi nasıl yapılır bunu anlatacağız. Bize gelen mailler arasında en çok sorulan görevlere öncelik veriyoruz ve hasta muhafız göreviyle alakalı bir çok mail aldık. Eğer sizinde merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz görevler var ise bize mailden veya yorum aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İyi okumalar J

Hasta Muhafız Görevi Nedir ?

Metin2 de hasta kardeş olarak da bildiğimiz 22 level hasta muhafız görevini yapmak için ilk yapmanız gereken köy gardiyanının yanına gitmek. Köy gardiyanı sizi ilaç almanız için Baek-Go ya yönlendirecek ardından siz Baek-Go ya gidip ilaç için gerekli olan bütün malzemeleri öğreneceksiniz. Baek-Go size Şifalı bitkiler ve Kaplan karaciğeri almanızı söyleyecek. Şifalı bitkileri ve Kaplan karaciğerini alana dek kaplan ve beyaz kaplan kesin ve itemleri topladıktan sonra Baek-Go’ya geri dönün ardından da ilacı yapın. İlacı yaptıktan sonra teslim için 20 dakika süreniz olucak. İlacı yaptıktan sonra 20 dakika içerisinde Tapınak içerisinde bulunan Şeytan Kulesine bekçisine gidin ve görevi teslim ederek sonlandırın.

Hasta Muhafız Görevi Aşamaları

  • Köy Gardiyanından görevi alın.
  • Köy Gardiyanının yönlendirmiş olduğu Baek-Go’ya gidin ve ilaç için kullanmanız gereken malzemeleri aklınıza kazıyın.
  • Şifalı bitki toplamak için kaplan, kaplan karaciğeri toplamak için beyaz kaplan öldürün ve itemleri alın.
  • Kaplan ve beyaz kaplandan topladığınız itemleri Baek-Go’ya geri getirin.
  • Baek-Go da ilacı yaptıktan sonra size 20 dakika süre vericek. Bu 20 dakikalık süre içerisinde tapınak içerisinde yer alan şeytan kulesi bekçisine ilacı teslim edin.

Hasta Muhafız Görevi Ödülleri

  1. 000 exp yani tecrübe puanı kazanıcaksınız.
  2. 000 yang yani oyun parası kazanıcaksınız.
  3. Ve son olarak +4 altın kolye kazanıcaksınız.
lisamt2

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2