Metin2 Rehberi Nedir ?

Metin2
lisamt2

Sitemizi anlatacağımız bu kısa yazımızda öncelikle Metin2 oyunu hakkında bilgi vermezsek biraz eksik davranmış oluruz. Metin2, ilk olarak 2003 yılında Çin ve Kore üzerinde yayınlanmış olan çok oyunculu (multiplayer) çevrimiçi (online) bir oyundur. Yayınlandıktan yaklaşık 2 yıl geçtikten sonra Ymir Entertainment şirketine satılmış, 1 yıl sonra ise Gameforge tarafından Ymir Entertainment şirketinden satın alınmıştır. Gameforge Metin2 oyununu 17 dile çevirerek dünya çapında en çok oynanacak çok oyunculu çevrimiçi bir oyunu yaratmış oldu.

Metin2 Rehberi Nedir ?

Metin2 Rehberi, Metin2 oyununa yeni başlayan ve Metin2 oyununun müdavimi olan herkes için oyundan bilgiler paylaşacağımız, yol göstereceğimiz ve rehberlik edeceğimiz bir sitedir. Yayın hayatına başlamış olduğu 17 Nisan 2019 tarihinden beri sürekli kendini geliştiren yapısıyla yayın hayatına devam etmektedir.

Site İçerikleri Hakkında

lisamt2

Sitemize girdiğiniz zaman da sağ üst köşede rahatça görebileceğiniz gibi temel olarak 3 farklı kategoride fakat alt kategorilerle birlikte toplam yaklaşık 20 kategoride siz değerli Metin2 oyuncularına güncel içerikler üretmeye çalışmaktayız.

Misyonumuz

Metin2 Rehberi olarak ana misyonumuz ise Metin2 hakkında bütün bilgilerimizi zaman içerisinde bu blog üzerinden sizlerle paylaşmaktır.

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2