Ahırlarda Sorun Var Görevi Nasıl Yapılır?

Ahırlarda Sorun var görevi nasıl yapılır?
lisamt2

Ahırlarda Sorun Var Görevi Nasıl Yapılır?

Yonah’ın verdiği bu görev, size 10 adet saman karşılığında 2 milyona yakın tecrübe puanı sağlayacaktır. Yapması basit ve vakit öldürmeyen bu tarz görevleri aksatmazsanız level atlamanız daha kolay olacaktır. Görevi teslim aldıktan sonra samanları yabani piyadeleri keserek elde edebilir ya da pazarlardan, ticaretle alabilirsiniz.

Ahırlarda Sorun Var Görevi aşamaları nelerdir?

  • Yonahtan görevi teslim alın.
  • 10 adet saman toplayın. (Yabani piyade keserek ya da pazardan satın alarak.)
  • Seyis’le konuşun.
  • Yonah’a geri dönerek görevi teslim edip ödülünüzü alın.

Ahırlarda Sorun Var görev ödülleri nelerdir?

1 milyon 800bin tecrübe puanı ve 1 adet görevi kitabı (zor)

lisamt2

Ara level görevlerinden olan Ahırlarda sorun var görevini yaptığınız taktirde bu ödüllere ulaşacaksınız. Tavsiye olarak bu tarz basit görevleri ufak ücretler harcayarak yapmanız ve slotlarda öldüreceğiniz vakitlerinizin yerine de metin keserek ya da boss keserek para kasmanızdır. 10 adet saman düşürmek uzun sürer ama pazardan 10 saniye içinde satın alabilirsiniz.  Bu sayede %10 civarı tecrübe puanı kazanacaksınız.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2