(KDP) Kırmızı Demir Pala Nerden Düşer?

lisamt2

Merhaba arkadaşlar, Bu yazımızda kdp adlı item’ın düşürme şeklini ve nereden düşürebiliceğimizi anlatıcağım. Öncelikle şu yanlış bilinen saçmalığı düzeltelim arkadaşlar. Bir çok forumda gördüğüm ve çok güldüğüm bir şey. Kdp takıpta kdp düşürmeye çalışmayın kdp düşmüyor yazmışlar. Bu çok komik. Metin2 oyun sistemi logaritmayla çalışmaktadır arkadaşlar. Sizin kdp düşürme şansınız %4 -%5 civarında, Siz gidipte 100 slot kestiğinizde %400 olmuyor, yani demem o ki siz 12 saat te düşürmeye çalışşanız düşmeyebilir. Çünkü Metin2’de 5 saat slot kesmenizle, İlk kez slot kesmeniz aynıdır. Aynı şans’tır. Yani kdp tek slot ‘dada düşebilir. 12 saattede düşmeyebilir. Biz burada size tavsiyemiz çok fazla slot kesip %4 lük şansı her slot ta uyguladığınız’da düşme ihtimali aynı kalıyor ama çok fazla kestiğiniz için %4 %4 , illa birinde düşücektir emin olun.

KDP Hangi slottan düşer?

Bu slotlardan kdp düşürebilirsiniz arkadaşlar. Çok fazla slot vardır. o yüzden dolunay düşürmek kadar kolay sanmayın. O kadar kolay değildir arkadaşlar.

lisamt2

KDP Düşürme Haritası:

Sol tarafta işaretlenen bölgelerde bu slotlar çıkmaktadır arkadaşlar, Oraya gitmeye karar verdiyseniz ve kdp düşürmek istiyorsanız. Kırmızı ve skill kullanıcaksanız eğer mavi pot stoğu ile gitmenizi öneririm. Çünkü çok uzun süreler orada durabilirsiniz. Size tavsiyem kırmızı alanda düşürmeye çalışmanız ve arada sarı işaretli bölgeye gidip Vahşi uzman’ı kesip dolunay kılıcı düşürmeye’de çalışabilirsiniz. İlla kdp olucak değil ya ikisini birden denemiş olursunuz. Metin2 ‘de hala popülerlermi pek bilmiyorum ben çok önceden metin2tr ‘yi bırakıp almanya’ya geçmiştim arkadaşlar şuandada almanya’da oynuyorum. Ama ben bıraktığım zaman kdp ve dolunay kılıçları +0’ları 20m-100m filandi çok dehşet popülerdi. Millet gece 3te 4 te yani tüm gün o vahşi uzmanın orda nöbet tutuyorlardı. Ne günlerdi ama o zaman zevki çıkıyordu güzelim oyunun ama şimdi, Yerlere atıyorlar.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2