10 Level Dövüş Metininden Hangi İtemler Düşer ?

dovus-metini
lisamt2

Metin2’de bütün bayrakların birinci köylerinde rastgele dağılmış olan Dövüş Metini taşlarını seviyeniz 10 olana dek kesebilirsiniz hatta o seviyeye dek Dövüş Metini taşlarını keserek kasılmanızı tavsiye ederiz. Seviyeniz ne kadar az ise beceri kitabı atma olasılığı o kadar fazladır ve artık 10 level olduktan sonra muhtemelen item atmayı bırakacaktır. Dövüş Metini taşına saldırmaya başladığınız an oyun size karşı koymak için Ayı, Gri Kurt, Mavi Kurt, Yabani Köpek ve Kırmızı Yaban Domuzu göndermeye başlamaktadır. Bir yandan taşı bir yandan da canavarları kesmeye devam edebilirsiniz. Level 1 bile olsanız bu sizi zorlamayacaktır.

Dövüş Metininden Düşen İtemler

Bu metin taşı genel olarak sağlam itemler atmamaktadır fakat zaten başlangıç seviyesinde olduğunuz için bu durum o kadar da önemli değil. Şansınıza bağlı olarak, atacağı bir tane bile Hava Kılıcı Beceri Kitabı oyunda işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

  • Bütün karakterlerin Beceri Kitapları dövüş metini taşından düşmektedir.
  • Silahlar ve zırhlar için +0 taşlar dövüş metini taşından düşmektedir.
  • Efsunlu saldırı itemleri dövüş metini taşından düşmektedir.
  • Efsunlu zırhlar dövüş metini taşından düşmektedir.

Dövüş Metininden Düşen En Sağlam İtem Nedir?

lisamt2

Dövüş metininden düşen en sağlam itemler beceri kitaplarıdır. Eğer şansınız varsa değerli beceri kitaplarını bu metin taşından düşürüp satabilirsiniz. Örneğin Hava Kılıcı Beceri Kitabı, Öfke Beceri Kitabı gibi beceri kitapları çok değerlidir.

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2