Metin2 PVP Navicat Şifresi Değiştirme

lisamt2

Oyununuzu ve veritabanınızı güvende tutmak istiyorsanız sık sık navicat şifrenizi değiştirmekte fayda var. Şifrenizi ne kadar çok değiştirirseniz o kadar güvende olursunuz. Birkaç örnekle açıklayalım. Şifrenizi sürekli almak isteyen bir rakip şifrenizi almış olabilir ve oyunun veritabanını sıfırlamak yerine lehine kullanıyor olabilir. Ya da daha önce kaydettiği dosyalar üzerinde şifrenizi bulmak adına çalışmalar yapıyorsa ve şifrenizi ele geçirip denediğinde girebilecektir. İşte tam bu sırada siz şifrenizi güncellemiş olursanız rakibiniz giriş yapamayacaktır. Bu yüzden navicat şifre değiştirme gerçekten çok çok önemli bir mevzudur. Bu yalnızca sizin için değil tüm metin2 pvp ve knight,silkroad pvp serverler için de geçerlidir. Bu sebeple silkroad ve knight pvp server sahipleri için de veri tabanı şifrelerini sık sık güncellemelerini öneririz. Pek vakit kaybetmeden anlatıma geçelim.

Öncelikle

lisamt2

Navicata bağlanıyoruz > Yukarıdaki Seçeneklerden Manage Users a tıklıyoruz. > root@% şeklinde gördüğümüz bağlatınya tıklayıp yukarıdan edit user diyoruz.

Password:
Confirm Password:

saveliyoruz.

Şifre değişiklik tamamdır. Eğer navicat şifrenizi hatırlamıyor ve şifrenizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Navicat Şifre Değiştirme

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2