Metin2’de Nasıl Evlenilir? Evlenmek için gerekenler nelerdir?

lisamt2

Metin2’de 2 karakter nasıl evlenir? Evlenmek için gerekli eşyaları nasıl temin ederiz, metin2’de nasıl evlenilir? Öncelikle evlenmek için aşağıda bahsettiğimiz materyaller gerekiyor ve sonrasında yaşlı kadından başvurmamız gerekmekte.

Metin2 de evliliğin önemli olduğunu tüm oyuncular bilir. Metin2 de evlenen karakterlerin özellikleri oldukça artar. İlk önce bu özellikleri elde etmelisiniz. Aşağıdaki özel eşyalara ihtiyaç duyulur.

lisamt2

Metin2 pvp oyunlarının evlilik yapısı bulunur.

Oyun içerisinde evlenmeniz için gerekli eşyalar:

  • Kız karakter için buket
  • Çift karakterin birden kullanılması için 2 adet söz yüzüğü
  • Yazdığımız eşyalar haricinde 1.000.000 yang
  • Kız karakter için gelinlik alınmalı
  • Erkek karakter için smokin

Bu eşyaları nasıl temin edebilirsiniz: smokin, gelinlik ve buket 2.köy içerisinde seyyar satıcıdan temin edebilirsiniz. Söz yüzükleri 25. Seviyede yaşlı kadından aldığımız Jin-Hee görevcisinden bulabiliriz eğer bunlardan birisi olmazsa oyun içerisinde oyunculardan direkt olarak satın alabilirsiniz.

Eşyaların tamamlanması ve evlenme aşaması:

  • Evlilik yapmak için yaşlı kadına gitmelisiniz.
  • Evlenmek istiyorum bölümüne tıklayarak seçiniz.
  • Evlilik yapmak istediğiniz kullanıcı adını soracaktır smokin veya gelinlik karakterinize göre üstünüzde bulunmalı.
  • Açılan pencere içerisine isim yazıyoruz bizden aldığı yang miktarı 1.000.000 yang.
  • Davet edilen listede görebilirsiniz düğüne davet etmek istediğiniz oyuncu çevrenizi buradan tek tek davet edebilirsiniz.

Asıl burada yaşlı kadının görevi başlıyor düğün olacak ilgili haritaya bizi ışınlıyor ileri doğru gittiğimiz zaman önümüze çıkan düğün tasarımcısı ile karşılaşıyoruz. Düğünün başlamasının ardından yapacağınız teklifin süresine göre bu zaman dilimi değişiklik gösterebilir oyun içerisinde havanın durumunu değiştirebilirsiniz havai fişekler ile görsel bir şölen düzenleyebilirsiniz. Daha sonra düğün tasarımcısı sizi köylerinize geri gönderir ardından söz yüzüklerinizin değişerek nikah yüzüğü olduğunu görebilirsiniz.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2