Metin2 Ramazan Etkinliği Neler olacak? 2020

metin2 ramazan ayı etkinlikleri
lisamt2

Metin2 Ramazan Etkinliği 2020 nelerdir?

Metin2 her sene olduğu gibi bu senede örf ve geleneklerimize uygun olarak Ramazan ayını tam coşkuyla yaşayacak!

Metin2 TR ekibiyle birlikte oyunda aktif olarak bu güzel günleri değerlendirebilirsiniz. 23 Nisan günüyle birlikte başlayacak olan Metin2 Ramazan Eventleri, Ramazana uygun destansı özellikli kostümlerle, yeni bineklerle ve çok daha fazlasıyla sizleri bekliyor!

lisamt2

Metin2 Event nedir?

Event, oyun içinde zor elde edilebilecek düzeyde eşyaları ve özellikleri özel günlerde kolaylaştırarak kullanıcıları ödüllendiren, ekstra para kasmasını sağlayan etkinliklerdir. OX Soru cevap, metin yağmuru, balık yapboz, simit, bereket meyvesi, futbol topu gibi çeşitleri vardır.

Etkinlik Dönemi

Etkinliklerin Başlama Tarihi: 23.04.2020 saat 14’de (23 Nisan Öğlen 2)

* Bereket meyvesi takası: 23.05.2020 saat 00.00 itibarıyla (23 Mayıs Gece 12)

* Etkinlik Sonu: 26.05.2020 saat 23.59’da (26 Mayıs Gece 12)

Metin2 Ramazan Etkinlikleri

Ramazan Etkinliği

Cömertliğinizi gösterin: Halkın karnını ekmekle doyurun ve bağışlarınızı Nesne Market Deposu’ndan aldığınız tabaklarda verin – İyilikleriniz mükafatlandırılacak! Ayrıca düzenli olarak tarihçiyi ziyaret edin ve Ramazan sonunda değerli eşyalar kazanın.

Nesne Market’te Ramazan

Nesne Market’te de yepyeni, birbirinden özel yenilikler var, Ramazan etkinlikleri kapsamında gelen eklentiler şu şekilde:

* Yeni kostümler: Sultan giysileri ve Prens kostümleriyle birlikte, harika efsunlar yakalayarak en uygun kostümleri sırtınıza geçirin. Ramazan ayı boyunca yeni kostümlerden faydalanabilirsiniz.

* Yeni binekler: Gizemli Sfenks adında Ramazan etkinlikleri kapsamında yepyeni binek sizleri bekliyor.

* Sultan Çarkı: Çark bildiğiniz gibi, birbirinden harika ödüller kazanmak için Sultan Çark’ını çevirmeyi unutmayın.

* Ramazanın Gözdeleri: Harika kostümler ve giysiler, sizler için geri dönüyor. Unutulmayan ve son yıllardaki en beğenilen kostümleri almak için nesne market deposunu ziyaret et.

Tüm oyunculara hayırlı Ramazanlar diler, Metin2 TR Gameforce ekibineyse bu kutsal günler için düzenledikleri etkinlikler için teşekkür ederiz. Ramazan boyunca eventleri iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2