Nasıl Daha Hızlı Metin Taşı Kesilir ?

metin taşı
lisamt2

Metin2’de metin taşı keserek beceri kitapları ve gözlem bandları ve ruh taşı düşürüp kolayca farm ile para kasabilirsiniz. Bunlar da oyun ekonomisinde değerli eşyalar oldukları için metin taşı kesmek oyunda iyi yang edinmenize kapı aralayacaktır. Lakin koca serverda tek olmadığınız için rakipleriniz olacak ve metin taşının içerisindeki itemlerin size düşme ihtimali maalesef ki düşecektir.

Bu yüzden metin taşlarını daha seri kesmek için karakterinizin üzerindeki eşyalara kimi efsunları dahil faktörüz sizin faydanıza olacaktır.

lisamt2

Çeviklik: Metin keserken daha seri yani daha hızlı metinlere vurmanızı sağlar. Buda daha kısa müddette metin taşlarını kesmenize kesmenize yardımcı olacaktır.

Delici Vuruş: Bu efsun ani bir şekilde kuvvetli vuruşlar yapmasına imkan sağlayacak olduğundan zaman zaman metinlere yüksek hasar verdirecektir.

Kritik Vuruş: En tesirli efsundur. Metin keserken olabildiğince Kritikli itemler edinin. Bir metini seri kesmek istiyorsanız Kritik Vuruş kesinlikle olmak zorundadır..

Güç: Daha kuvvetli hasar verdireceği için metin keserken çok ehemmiyetlidir.

Skill: Karakterin gücünü arttıracak yetenekleri kesinlikle metin keserken kullanın. Sözgelimi Hava Kılıcı buna örnektir.

Binek: At veya EP ile satlan fiyatlı bir binek edinin. Böylelikle Hasarınız çok yüksek bir derece de artacaktır.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2