Örümcek Zindanı 3. Kat Efsunları

örümcek zindanı
lisamt2

Örümcek Zindanında sırasıyla birinci ve ikinci katları temizlediniz, şimdi sıra üçüncü katta. Örümcek Zindanı 3. katı kesmek için öncelikle sahip olmamız gereken temel şey sağlam bir defanstır. Defansın yanı sıra örümcek zindanı 3. katı kesmek için efsunların yanı sıra iç itemlerinize yani yüzük, kolye, küpe ve bileziğinize 10HP Absorbe getirmelisiniz ya da buna yakın efsun getirmelisiniz ve yanınızda bir tane de şaman olmalıdır.

Defansın önemli olduğunu söylemiştik peki ya bu defans neden bu kadar önemli ? Bunun cevabı defansın örümcek zindanı 3. katta sizin saldırı gücünüz anlamına gelmesidir. Bu şekilde saldırı gücünüzü de yükseltirsiniz. Örümcek Zindanı 3. katta eğer efsunları sağlam bir şekilde ayarlayabilirseniz hem çok güzel para kasabilirsiniz hem de çok güzel bir şekilde level kasabilirsiniz aynı zamanda sürekli olan eventlerden sağlam bir gelir elde edebilirsiniz.

Örümcek Zindanı 3. Kat Efsunları Nelerdir ?

lisamt2

Örümcek zindanı 3. katı kesebilmek için getirmemiz gereken efsunlar sırayla;

  1. Defans
  2. En az 34 ortalamalı saldırı ekipmanı
  3. Bilezik gibi itemlerde hp absorbe
  4. Yüksek hp

Eğer bu dediğimiz örümcek zindanı 3. kat kesme efsunlarını uygularsanız hiç zorlanmadan bu katı temizleyerek güzelce kasabilirsiniz. Örümcek Zindanı 3. Kat çok kazançlı ve asla es geçmememiz gereken bir Metin2 haritasıdır. Özellikle oyun içi eventlerde bu haritayı tercih ederek kazancına kazanç katmanızı tavsiye ederiz. Herkese Metin2 Rehberi ailesi olarak iyi oyunlar dileriz. Lütfen diğer yazılarımıza da bakmayı ihmal etmeyin 🙂

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2