Metin2 Ejder Efsunları 2020

metin2-ejder
lisamt2

Metin2’de efsunların en önemli alanından bir taneside ejder kesimidir. Gerek pvp gerekse metin2 türkiyede ejder kesmek bazı yöntemler ve taktikler gerektirmektedir. Bu yazımızda ejder kesmenin en önemli yöntemi olan, metin2 ejder efsunlarını paylaşacağız. Herkese keyifli okumalar…

Mavi Ejder Kesme Efsunları

Ejderi kesmek istiyorsanız iteminize getirmeniz gereken efsun iki tanedir bunlar ise sırasıyla;

  1. Yüksek bir düzeyde bulunması gereken Ölümsüzlere Karşı Güçlü Efsunu
  2. Ve yine yüksek bir düzeyde bulunması gereken ” Ortalama “
lisamt2

Eğer iteminize bu iki efsunu getiremezseniz veya getirsenizde kalitesini düşük bırakırsanız ejder kesmeniz çok zor olacaktır. Ayrıca ejder kesmeye çalışırken sakın SP içmeyin ve ejderi zehirleyecek olan grup arkadaşınız canı çok azaldığı an ejderi zehirlesin ki kolay ve zorlanmadan ejderi kesin.

Metin2 Ejder Kesme Efsunları diye arattığınız zaman birçok saçma sapan yazı da karşınıza çıkmaktadır. Metin2 sürekli güncellenen ve kendini yenileyen bir oyun olduğundan eski yazılar günümüzde işe yaramamaktadır. Biz bu yazımızda sizlerle 2020 yılına ait ejder kesme efsunlarını paylaşıyoruz. Sonuç olarak yani ölümsüz efsunu gereksiz diyen kişilere inanmayın, güzelce araştırın ve bu efsunu kullanın. Aksi taktirde ejderi kesemezsiniz.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2