Metin2 Gemi Savunma Zindanı Rehberi

gemisavunmazindanı
lisamt2

Gemi savunma zindanı ilk olarak Metin2 Türkiye’de Destan serverında açılmıştır. Fakat ardından bu mapte charını kasabilen olmadığı için diğer serverlarda bu mapin açılması bir hayli uzun sürdü. Ancak 3 Başlı Hidrayı kestikten sonra diğer serverlara geçebilecekti. Destanda bu mapte kasma işlemi başladıktan sonra diğer serverlarda ise Ağustos 2018’de Gemi Savunma Zindanı açıldı.

Gemi Savunma Zindanı Nedir ?

Gemi Savunma Zindanı resmi olarak bütün Metin2 serverlarında Ağustos 2018’de kullanıma açılmış olan aksiyon yüklü sizi kendinizi denizciymiş gibi hissettirecek bir maptir.

Gemi Savunma Zindanına Nasıl Gidilir ?

lisamt2

Öncelikle 90 level ve üstü olan mape ışınlanıyoruz. Bu mape Ejderha Kayası haritası da denmektedir. Işınlanmamızın hemen ardından arkamızda bulunan Balıkçıya tıklıyoruz ve açılan pencereden geçmemizi sağlıyoruz.

Gemi Savunma Zindanına Nasıl Girilir ?

Gemi Savunma Zindanına girmek için yerine getirmemiz gereken 2 şart bulunmaktadır.

  1. Seviyemizin +90 olması gerekmektedir.
  2. Grup halinde kasılan bir map olduğu için bir grubun üyesi olmamız gerekmektedir.

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2