Savaş Metini Yok Et Görevi Nasıl Yapılır?

lisamt2

Metin2 rehberi olarak görevler nasıl yapılır serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Savaş metini yok et görevi 14. seviyede otomatik olarak görev pencerenize eklenen yeni görevlerden biridir. Bu görev Yüzbaşı görev serisinin başlangıçlarından sayılabilir. Basit sayılan bu görevi yeni başlangıç itemleriyle basitçe halledebilirsiniz. Peki bu görev nasıl yapılıyor?

Savaş Metini Yok Et Görevi Nasıl Yapılır?

Savaş metini yok et görevi yapım aşamaları aşağıdaki gibidir.

  • Yüzbaşı’ya giderek görevi kabul ettiğinize dair konuşun, sizden Savaş Metni bulup yoketmenizi isteyecek.
  • 1. köy çevresinde Savaş Metini(15level) bularak basit şekilde metni kırın.
  • Tekrar Yüzbaşıya dönün ve ödülünüzü alın.
lisamt2

Savaş Metni 15 level metin taşıdır. Bu Metni kırdığınızda içinden değeri yüksek ödüller atabilir. Beceri kitapları ya da Silah, Zırhlara eklenebilen taşların +4’lerini atma ihtimali olan metinler oyundaki en kolay para kasma yöntemlerinden biridir.

Savaş Metini Yok Et Görevinin Ödülleri Nelerdir?

  • 20.000 Tecrübe Puanı
  • 15.000 Oyun Parası (YANG)
  • +0 ya da +2 Eklenti Taşı

Savaş Metini Nerelerde Bulunur?

Savaş metni, tüm bayrakların 1. köylerinde bulunur. Metinler genelde haritalara eşit şekilde dağılır. Kenar kısımlarında bulma ihtimaliniz daha yüksektir. Başlangıç noktasından biyologa hareket ederseniz illa ki karşınıza bir savaş metni çıkabilir. Eğer bulamadığınız taktirde CH değiştirerek tekrar arayabilirsiniz.

Bu görev çok basit olmakla birlikte yaparak görev ödüllerini kazanabilir, kırdığınız metin taşından da değerli beceri kitabı alarak oyun parası kasmış olabilirsiniz. Tavsiyemiz hiç bir görevi kaçırmadan sırasıyla yapın. Aklınıza takılan bir soruyu bizlere aşağıdaki yorumlar sekmesinden iletebilirsiniz. İyi oyunlar diliyoruz.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2