Metin2 Ticket Nasıl Atılır?

gelişmiş metin2 rehberi
gelişmiş metin2 rehberi
lisamt2

Oyuncuların yöneticiler ile daha kolay iletişim kurmasını sağlamak için yapılan bu hizmet pvp serverler üzerinde de bulunuyor.

Ticket sisteminin asıl amacı nedir bundan biraz bahsetmek istiyorum. Ticket metin2 tr veya pvp serverler üzerinde oyun yöneticileri ile iletişim kurmanızı sağlayan bir haberleşme sistemidir. Oyun yöneticilerine metin2 pvp serverler üzerinden atacağınız ticketler ile hızlı iletişim kurmanızı sağlar. Yöneticilerin bu mesajları okuyarak tarafınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda veya şikayetleriniz için sizin açmış olduğunuz konulara cevap verir.

lisamt2

Metin2 pvp üzerinde ticketlerinizi açmadan önce mutlaka dikkat etmeniz gerekir bazı oyun sitelerini taklit ederek sahte site oluşturdukları gibi şifrelerinizi veya ID çalmaya yönelik açılan bazı sitelere kesinlikle giriş yapmayınız. Sonları genel olarak tk, gg tarzında biten sitelerin sizin güvenliğiniz karakterinizin korunması açısından tehlikeli olabilir. Oynamış olduğunuz pvp serverin mutlaka destek bölümü vardır ayrıca oyun serverınız içerisinden sizlere bu siteye giriş yaparak yöneticiye ticket atabilirsiniz gibi yanıltıcı inandırıcı olmayan sözlere itimat etmeyiniz.

Genel olarak örneğin pvp serverlerin destek bölümü mutlaka vardır resmi sitesine giriş yaparak bir bilet oluşturabilirsiniz yetkililere bu şekilde ulaşmanız en sağlıklı yöntemdir. Metin2 tr ticket sistemi diğer pvp serverlar nazaran daha farklıdır. Sub domain üzerinde kurulmuştur nasıl ulaşabilirim derseniz eğer support.metin2.org giriş sağlayarak derdinizi veya şikayetinizi bir bilet eşliğinde ulaştırabilirsiniz. Eğer bir üyeliğiniz yok ise hemen üyelik açmak için Google arama motorunu kullanmanız gerekir metin2 tr yazarak resmi web sitesine ulaşmanız ardından ticket bileti oluşturmanız gerekir.

Umarım faydalı olmuştur.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2