Metin2 Kasmaması için Ayarlar

lisamt2

Online oyunların atası olan Metin 2 pvp oyunlarını oynamadan bilgisayarınızın oyuna girmeden önce ayarlarını yapmanız gerekir. oyun içerisinde oyunun sürekli takılması veya donmasını önlemeniz için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağım umarım yazdığımız makaleyi dikkate alarak gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızın performans ayarlarını yapmanız için Metin2 client tıklıyoruz ardından config kısmına gelerek 1024 / 768 seçeneğini seçerek fullscren mode Freguency 60 Gamma 3 Game IM tıklamalısınız.

lisamt2

Bilgisayarınızın Driverlarını güncel tutmanız sizin oldukça işinize yarar ve ayrıca oyuna giriş sağladığınız zaman oyun seçenekleri bölümünden oyun ayarlarını yaparsanız eğer oyun içerisinde kasılmalara neden olmaz.

Eğer gerçekten bilgisayarın değişmesi söz konusu ise kendinize yeni bir bilgisayar almanız gerekebilir.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2