Kaya Maymun Yolu | Nasıl Gidilir?

lisamt2

Kaya Maymun Boss’u Maymun Zindanı Başlangıç boss yaratığıdır. Kaya Maymun Boss’una nasıl gidilir, kaya maymun bossu ne item düşürür gibi soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaya Maymun 30 leveldir, bu levele yakın levellerde kaya maymunu drop atar.  15-30 dakika arayla tekrar doğar, tüm chlerde bulabilirsiniz. Ruh taşını da çok nadir atmaktadır. Genellikle kolay maymun bitkisi ve maymun yumurtası için kesilir.

Kaya Maymun Nerede Çıkar?

lisamt2

Kaya maymun, kolay maymun zindanının yani Hasun Dong[Maymun zindanı başlangıç]’ın patron canavarıdır. Yolu karışık olmasına rağmen yandaki görselle bossun yattığı yere gitmenizi sağlayacağız. Yolu takip ettiğinizde Hasun Anıtının olduğu odada kaya maymun’u bulabilirsiniz, fakat sağlam bi karakteriniz olması gerekiyor ki çevresindeki kalabalık slotlarla birlikte kaya maymunu alt etmeniz zorlaşmasın.  Görseli yazı sonunda tam boyutta ekleyeceğim, daha rahat inceleyebilirsiniz.

 

 

Kaya Maymun’dan neler düşer, Kaya Maymun ne atar?

Kaya Maymun yüksek oranda At Madalyonu, Kolay Maymun Bitkisi atar. Farklı olarak düşük ihtimalle Ruh Taşı, Pet kitabı sandığı ve Maymun Yumurtası atabilir. Genç Pet Kitabı, Yabani Pet Kitabı ve Cesur Pet kitabı gibi pet seviye geliştirme itemlerini de düşürme ihtimali vardır.

 

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2