Metin2 Nasıl Para Kasılır?

metin2 gm kodlari
lisamt2

Merhabalar bu yazımız’da metin2 ‘de nasıl para kasabiliriz, olucak. Kolay bir şekilde stabil çalışarak çok kolay para kasabilceğimiz metot’lar vardır arkadaşlar.Biz zaten metin2’de duruyoruz, Fakat bir çok kişi metin2’de boş zaman geçiriyor. İşte o boş zamanlarımızı metin2’de para kasarak değerlendiriceğiz.

Metin2 Türkiye’de Nasıl Para Kasılır?

İlk Yol

Bu iş zahmetli bir iştir arkadaşlar. Bildiğiniz üzere metin2 ‘ye çırak sandıkları eklendi. Ve 20 lvl çırak sandığından efsun nesneleri çıkmaktadır. Yeni bir hesap açıp 26 34 lvl gibi zırhlara efsun basıyorsunuz 1.5 2k hp v.b geldiğinde bırakıyorsanız gelmediyse değiştirme nesnesini kullanıyorsunuz. Ve zırhımız en az 10m ediyor. gelen efsunlara göre değişken olabilir.

lisamt2

Bir diğer yol ise Balıkçılıktır arkadaşlar, Ama bunu herkes yapamaz ilk önce sevmeniz gerekmekte yani zevk almanız lazım balık tutarken metin2’de eğer zevk almıyorsanız o iş size sıkıcı gelicektir. ve 10 dakika sonra bırakıcaksınızdır.
Balıkçılık tıpkı facebook oyunlarına benzer o yüzden eğer severek tutucaksanız açın sevdiğiniz bir şarkıyı ve 2 – 3 saat balık tutun. Emin olun iyi para var.

İkinci Yol

Kazmacılık bu iş balıkçılık kadar zor değildir basittir. 500k ya bir kazma alırsınız ve vadi’de kuleye giden yollarda bulabilirsiniz bir çok şekilde en çok para eden cennetin göz yaşı abanoz ‘dur bunlar tanesi 1m civarına satılır. ve 2-3 saatte değişken olarak en düşük 15m para kasabilirsiniz.

Madalyon düşürmek ise daha zevklidir çünkü slot kesiyorsunuz. Ama fiyatları ucuzdur. Bu yüzden size tavsiyem bunu eğer atınız yoksa, Günde 15 20 tane düşürüp 1 tanesini at görevi için kullanın ve diğerlerini satın. Yarın yine aynı şekilde 1 tanesi at görevi diğerlerini satıyoruz. 10 gün içinde iyi para elde etmiş ve asker atınız olabilir.

Kule’de + basmak’ta para kazandırıyor, Ama iş riskli’dir önermem şahsen iteminiz yanabilir.

Metin2 PVP Nasıl Para Kasılır?

Çok ama çok basittir. Pvp’den pvpye değişkenlik göstermekle birlikte 3 günde zor emek bir sw’de beta yapıcak kadar para kasmış olursunuz peki bu iş nasıl olucak dersiniz?

Pvp’lerde para eden itemler genellikle zehir kılıcı , mavi , kırmızı ot v.b, Kumaşlar, Şimdi siz 75 levele kasıyorsunuz , Ve Şeytanlara karşı güç , Ölümsüzlük efsunlarını getiriyorsunuz itemlerinize, Ve doğru kule yapmaya gidiyorsunuz. Şeytanlara karşı güç size kolaylık sağlayıp kuledeki canavarlara tek atmanızı sağlıcaktır. Dönüşüm yardımıyla’da azrailin yanındaki bossları kesmeden direk azraile dalıp düşen itemleri toplayabilirsiniz. yaklaşık olarak 15-20 dakika’da azraili bitirmiş olursunuz, Ve bunu günde 30 kere yaptığınız’da ise 30 azrail sandığınız pvp’lere göre değişkenlik gösterebilir ama pahalı yükseltme itemleriniz olucaktır. Tahmini olarak 10 t civarında para kasmış olucaksınız.

Ve bunu 3 gün tekrarladığınız’da istediğiniz itemi alabilirsiniz arkadaşlar.

Pvp’lerde para boss’lar sayesinde kazanılır. Bunun nedeni birçok insan boss’ları kesemez efsunları bilmez 5-5 efsunlarla kesmeye çalışır ve başarısız olur daha sonra bunun leveli yüksek kesemiyorum normal diyip, Gidip itemi pazardan çeker halbuki 75 level bir karakterle doğru efsunlarla kesemiceğiniz boss sayısı azdır.

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2