Maymun Lordu Yolu Nerede, İçinden ne düşer?

lisamt2

Metin2 55 Level Maymun Lordunu kestiğinizde içerisinden ne düşer? Maymun Lordu nerede ve maymun lorduna nasıl gidilir? Merak ettiğiniz her şey bu yazıda. Öncelikle Maymun Lordu, Çöldeki son seviye maymun zindanının boss yaratığıdır. Zor Maymun Zindanı yolu diğerlerine göre biraz daha karışık olduğundan dolayı ilk seferlerde kaybolabilirsiniz fakat alışınca yolu kendiniz hatırlayacaksınız. Daha önce kolay ve orta seviye maymun zindanlarında madalyon, maymun yumurtası düşürdünüz ve seviyeniz artık bunlar için yüksek kalıyorsa yeni hedefiniz zor maymun zindanında Maymun Lordu’nu kesmek olmalı.

Zor maymun zindanı orjinal adıyla Sangsun Dong (Maymun Zindanı Uzman) Çölün orta noktasında bulunan, ışınlayıcının üstünden girilen maymun zindanıdır. Leveliniz yetmiyorsa buraya girmenizi tavsiye etmiyoruz. Maymunlar son seviye olduğu için itemleriniz de çok önemli. Maymun Lordu ortaya çıktığında 1 Maymun Lordu,1 Güçlü Taş Maymun,2 Güçlü Altın Maymun,2 Güçlü Maymun General şeklindeki grupla görünür. Kesmek level ve itemi olmayan karakterler için gerçekten zor.

Maymun Lordu’ndan Ne Düşer ? Maymun Lordu dropları nelerdir?

Düşen Silahlar Düşen Zırhlar Düşen Eşyalar
Yarım Ay Kılıcı Belirsiz Plaka Zırh Zor Maymun Bitkisi
Güneş Yelpazesi Altın Taş Zırh At Madalyonu
Öldürücü Rüzgar Takımı Ruh Taşı
Turuncu Kedi Elbisesi Liderin Ruhtaşı
Maymun Yumurtası
Pet Kitabı Sandığı
Genç Pet Kitabı
Yabani Pet Kitabı
Cesur Pet Kitabı
lisamt2

Liderin ruhtaşı, Biyolog Görevi 90 level için gereklidir, zor maymun bitkisi ise 21 level asker atınızı diriltmek için kullanılıyor.

Maymun Lordu genellikle, para kasmak için kesilir. Eskisi gibi çok fazla kazanç sağlamasa da 55 level’de arada bir uğranabilecek yerlerden biri. Şansınız varsa tüm chleri keserek 2-3 yumurta, ruh taşı alabilirsiniz.

Maymun Lordu’na nasıl gidilir?

Aşağıdaki haritayı takip ederek gidebilirsiniz. Eğer harita okumakla uğraşmak istemezseniz video sizi maymun lorduna kadar götürecektir 🙂

Metin2 Rehberi
Metin2 oynamaya 2007 yılında Alesta serverında başladım. Alesta serverinde uzun süre sıralamada ilk 100de kaldım ve ardından PVP serverlar ile ilgilenmeye başladım. Çeşitli serverlarda GM'lik görevi yaptıktan sonra kendi serverlarımı kurmaya başladım. Yıllar boyunca kendi PVP serverlarımı yönettim ve geliştirmeler yaptım. Şimdi Metin2 Rehberi aracılığıyla bütün tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum.
lisamt2